Hakkımızda

Ekonomik Fiyatlar

Rekabetçi ve kaliteden ödün vermeksizin sürekli ekonomik ve kaliteli hizmet prensibi.

Birinci Sınıf Filosu ve Çalışanlar

Gelişen ve geliştirilen filosu ile herzaman en iyi yat filosu ve çalışanları ile birlikte hizmetinizde.

5 Yıldan Fazla Denizcilik Tecrübesi

5 Yıldan Fazla Denizcilik Tecrübesi

Sealife Hakkında

Daima en iyi hizmet sloganı ile yola çıkan SeaLife yatçılık her zaman müşteri memnuniyeti ve müşteri deneyimini ön planda tutmuştur. Yat kiralama faaliyetlerinin tamamı vergi mükellefi olan firmamız tarafından yürütülmektedir. Siz değerli konuklarımıza seyir boyunca turlarımızda ev konforunu yaşatmak için geniş yat filomuz ile hizmet vermekten mutluluk duyarız. Firmamız; İstanbul yanısıra (Beykoz koyu, Adalar, Poyrazköy 3.köprü) Muğla (Bodrum, Göcek) da yat kiralama hizmeti vermektedir. Yatlarımız; Evlilik teklifi , Bekarlığa veda partileri, Seyahat turları, Konaklamalı turlar, İş yemeği ve seyahatleri, yüzme turları gibi birçok alnda sizin hizmetinizdedir. Bu seyirler için yemek, sıcak ve soğuk içecek servisleri, eğlence aktiviteleri, lazer ve havai fişek gösterileri seçeneklerimiz mevcut olup siz değerli konuklarımıza kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

2022 Model Yeni ve Güncel Yat Modelleri

Güncel Yat Filomuz.

Seyirinizi ve eğlencenizi daha konforlu kılmak için, 2020 model güncel yat filomuzun ortak öne çıkan özelliklerini sizler için bir araya getirdik. Tüm yat modellerimizde belirtilen özellikler yer almaktadır.

Sealife Hakkında

2010

SeaLife Yat Kiralama Hizmetine Başladı

Denizcilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz kurumsal anlamda yat kiralama hizmetine ilk olarak 2010 yılında değerli müşterilerine yat kiralama hizmeti vermeye başlamıştır.

2015

İlk Büyüme Hedefi

Artan arz talep doğrultusunda daima en iyi hizmet anlayışını benimseyen personel kadrosu ile sealife yatçılık, 2015 yılında yat filosunu 2 katı büyütmeyi hedeflemiş ve filosunu geliştirmeye gitmiştir.

2020

Gelişen Teknolojiye Uyum

2010 yılında kurumsal anlamda yat kiralama hizmeti vermekte olan sealife yatçılık, gelişen teknoloji çağına ayak uydurarak kurumsal web arayüz ve sosyal medya hesaplarını oluşturarak yeni kanallardan müşterilerine daha ulaşılabilir olmuştur.Aynı şekilde gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına tüm yatlarında internet, televizyon ve elektrik ihtiyaçları gibi günümüz konfor şartlarına uygun lüks hizmetleri siz değerli misafirlerin hizmet kullanımına sunmuştur.